Kütüphane

KOKSAKİ VİRÜSÜ GERÇEĞİ

Koksaki virüsler insanların sindirim sistemlerinde barınabilen ve dışkı ile yayılan bir virüs çeşididir. Koksaki virüsü hastalığı, halk arasında el, ayak ve ağız hastalığı olarakta bilinir. Özellikle yaz ve sonbahar aylarında salgınlara sebep olabilen bulaşıcı bir hastalıktır.

daha fazla bilgi edinin

SUDAN VE ENERJİDEN KAZANIN

Günümüzde birçok işletme yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelmekle birlikte, tükettiği enerjiden tasarruf etmek ve karbon ayak izini azaltmak için proseslerde iyileştirme çalışmaları yapmaktadır.

daha fazla bilgi edinin

YÜZME HAVUZLARINDA HİJYEN

Açık- kapalı havuzlar, aqua parklar, jakuziler, termal havuzlar vb. tüm eğlence amaçlı su kitlelerinde suyun görsel olarak temiz, berrak ve estetik görünümünü sağlamak ve kullananları bazı sağlık risklerine karşı korumak için, sürekli olarak fiziksel ve kimyasal bakım yapılarak hijyen sağlanmalıdır.

daha fazla bilgi edinin

DOĞAL TAŞLARIN KORUNMASI VE BAKIMI

Doğal taşlar binalarda estetik ve dekoratif amaçlı kullanılır. Doğru bir şekilde bakımları yapıldığında uzun yıllar bozulmadan kullanılabilen yatırımlardır. Önerilen temel bakım işlemleri ile ve doğru temizlik ürün ve metotları ile yapıldığında bozulmadan ömür boyu kullanılabilirler.

daha fazla bilgi edinin

ELDEN ELE GEÇEN GÖRÜNMEYEN TEHLİKE

Her gün her dakika etrafımızdaki hastalık yapıcı mikroorganizmalarla (patojen) kirlenmiş bir çok cisme dokunarak bu patojenlerin önce vücudumuza geçmesine, ardından da başka cisimlere ya da bireylere dokunarak bu patojenlerin bir kısmının transfer olmasına neden olmaktayız.

daha fazla bilgi edinin